مرکز پخش خرما پیارم صادراتی

در بین تمام خرما های موجود در بازار، نمونه های پیارم به دلیل ابعاد بزرگ تر و مزه بهتری که دارد، از مخاطبین بیشتری در بین هواداران برخوردار می باشد. دوستان عزیز با تهیه محصولات درخواستی خود از برترین مرکز پخش خرما پیارم صادراتی، بهترین کالا را بدست خواهند آورد. اقلام عرضه شده کاملا ارگانیک بوده و در طول دوره زراعی از هیچ گونه ماده شیمیایی استفاده نمی گردد. بنابراین تضمین کننده سلامت افراد بوده تا نتایج شایسته ای را از خود بروز دهد.

مرکز پخش خرما پیارم صادراتی

تاثیر مصرف خرما بر درمان بی خوابی

تاثیر مصرف خرما بر درمان بی خوابی زمانی که شخص درگیر استرس های روزانه خود می باشد، فرصتی برای رسیدن به آرامش در خواب پیدا نخواهد نمود. مصرف روزانه خرما پیش از خواب کمک می نماید تا اضطراب کنار رفته و ترشح هورمون های شادی بخش زیادی شود. اندورفین یا سرتونین تزریق شده در عروق، خوابی شیرین و آسوده را به مصرف کننده هدیه داده تا انجام فعالیت های کاری یا شخصی خود را با تمرکز بالا و قدرت ذهنی بی نظیر به سرانجام برساند.

سلول های زجاجیه و شبکیه چشم به حالت استراحت خود بازگشته و رفته رفته پلک ها سنگین می گردد. با توجه به طبع گرمی که خرما دارد، مباحث ذکر شده مناسب برای دوستان سرد مزاج خواهد بود. برای اشخاص گرم مزاج پزشکان توصیه می کنند که از مصرف لبنباتی مانند شیر در کنار خرما غافل نشوند. تعادل سلولی در بهترین شکل ممکن رعایت شده و نیاز به دارو های شیمایی برطرف خواهد شد.

خلق و خو فرد بهتر شده و آلودگی های مربوط به بهداشت دهان و دندان نیز رعایت می گردد. قندی که در خرما یافت می شود از نوع فروکتوز می باشد. یعنی طبیعی بوده و فاقد مواد شیمیایی است. هنگامی که میل شود، نشانی از فعالیت سلول های رادیکالی خطر آفرین در بدن مشاهده نخواهد شد. رسوبات موجود در شریان های اصلی یا فرعی بدن نیز کاهش پیدا کرده تا فشار خون که معیار حیاتی در افراد می باشد، کنترل گردد. در نتیجه خطر ایجاد سکته های قلبی یا مغزی نیز به شدت کاهش پیدا خواهد یافت.

خواص خرما برای سلامت معده

خواص خرما برای سلامت معده هنگتمی که خرمای خشک را مصرف می کنید، آنزیم بزاق، به میزان بیشتری ترشح می گردند. بنابراین هضم فیزیکی در ابتدای لوله گوارشی به شیوه ای درست و مطلوب انجام می گردد. در ادامه زخم های باقی مانده از گذشته نیز کاملا پاک سازی شده تا از ایجاد التهاب های بعدی پیشگیری کرده باشد.

قدرت اسیدیته معده را در پی اچ مناسب خود باقی نگه داشته تا هضم شیمیایی نیز در این بخش با سرعت مناسب پیش گرفته شود. تحریک کننده سلول های جداره روده باریک و بزرگ بوده و یبوست را درمان خواهد ساخت. دفع مواد ضایعاتی بدن بدون درد و ممشکل پیش رفته و سلامت شخص حفظ می گردد.

منیزیم بالایی که در خرما وجود دارد، التهاب های معده را کاهش خواهد داد. یعنی دیگر فرد به هیچ عنوان احساس ترش کردن را در بدن خود مشاهده نخواهد نمود. بهترین مکمل غذایی بوده و جذب مواد مغذی موجود در خوراکی های مصرف شده روزانه را چندین برابر افزایش خواهد داد. به منظور شستشو مواد زائد معده بهترین موقع مصرف در هنگام صبح و به صورت ناشتا می باشد. جایگزین عالی با تقلات مضر در میان کودکان یا نوجوانان بوده تا ضریب هوشی آنها زیاد شود. به علاوه فعالیت نورون های حسی و حرکتی نیز افزایش قابل توجهی پیدا خواهد نمود.

آهن فراوانی داشته و خون رسانی به معده را زیاد می کند. یعنی درد های گوارشی کمتر شده تا دیگر نیازی به مراجعه متوالی به پزشکان متخصص و پرداخت هزینه های هنگفت نبوده باشد. جذب سریعی در بدن داشته و می تواند تولید باکتری های مفید معده را افزایش دهد. منبع غنی از فیبر بوده و فعالیت روده بزرگ را آسان تر خواهد ساخت.

شستشو دهنده دوره ای جداره های معده بوده و دریچه های ورودی و خروجی این عضو حیاتی را تنظیم می کند. بنابراین دیگر نشانی از رفلکس یا ورود اسید معده به درون مری مشاهده نمی گردد. این موضوع در خصوص مادران باردار از اهمیت بیشتری برخوردار بوده تا زایمان جنین بدون درد شکل گیرد. در ادامه نوزاد دچار زردی نیز نشده و استقامت خوبی در برابر بیماری ها خواهد داشت.

خواص خرما برای زنان

خواص خرما برای زنان خرمای مضافتی خشک شده دارای مزیت های درمانی فراوانی است که از جمله مهم ترین آنها می توان به امور زنان اشاره نمود. به دلیل اینکه سیستم تناسلی در بانوان به مقدار زیادی در معرض عوامل بیماری زای میکروسکوپی قرار دارد، خطر بروز عفونت های متفاوت در بدن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در اینجاست که خرما پیارم وارد میدان تا قابلیت های ضد التهابی خود را به نمایش در آورد.

مانع از شکل گیری عفونت های دردسر آفرین در این ناحیه شده و از پرداخت هزینه های اضافی شخص را معاف می کند. فلاونوئید های فراوانی که در خود دارد، تولید شیر در غده های پستانی مادر را افزایش خواهد داد. بنابراین رشد جنسی و جسمی نوزاد در بهترین حالت خود اتفاق افتاده و استحکام استخوان ها را افزایش می دهد. چین و چروک های ایجاد شده از سال های گذشته را پاک سازی کرده و تولید کلاژن را افزایش می دهد.

قیمت خرما مضافتی درجه یک شاید در سال های گذشته با افزایش نرخ ارز، دچار نوسان شده باشد، اما هیچ تغییری در کیفیت اولیه محصول به وجود نخواهد آمد. بنابراین مشتری راضی باقی مانده و بهترین بازخورد را از خود به ارمغان می گذارد.

خرید خرما پیارم صادراتی

خرید خرما پیارم صادراتی صادرات خرما پیارم درجه یک از ایران به سمت کشور های یمن، سوریه، قطر، لبنان، بحرین، امارات و عراق انجام می گردد. درون کارتن ها وکویم شده استاندارد تعبیه گشته تا در زمان انتقال هیچ ایرادی به وجود نیاید. به صورت سالم و به دور از ایراد در اختیار خریدار قرار گرفته تا نیازمندی های وی را به شکلی جامع برطرف سازد. پروتکل های بهداشتی در زمان فرآوری کالا رعایت شده تا تائیدیه های لازم را از مراجع قضایی بدست آورده باشد. در نتیجه بدون هیچ ایرادی از فیلتر های سخت گمرک عبور نموده و به مقصد نهایی خود خواهد رسید.

دربرگه های آزمایشگاهی مشخص، درصد هر یک از عناصر بکارگیری شده شامل مواد مغذی موجود می باشد تا مخاطب به کلیه جنبه های ریز و درشت کالای مورد نظر خود آگاهی پیدا نماید. به منظور سفارش دهی می توانید به سایت شرکت مراجعه کرده تا به کلیه اطلاعات نظیر تصاویر و نظرات خریدار سابق به عرصه نمایش در آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما