مرجع پخش خرمای مضافتی کریستال

مرجع پخش خرمای مضافتی کریستال با شیوه های مختلف در زمینه توزیع و فروش این محصول فعالیت دارد. نحوه ثبت سفارشات و خرید عمده انواع خرما اهمیت زیادی در تضمین کیفیت آن دارد. با توجه به حجم گسترده تولید این محصول در استان کرما، به بررسی شیوه های مدرن و مزیت آنها برای پخش و خرید خرما مضافتی می پردازیم.

مرجع پخش خرمای مضافتی کریستال

خواص مصرف خرما در جلوگیری از بیماری قلبی

خواص مصرف خرما در جلوگیری از بیماری قلبی خرما یکی از مهمترین خوراکی های رژیمی در بین کشورهای خاورمیانه است. شرایط آب و هوایی این مناطق افزایش کشت و تولید این محصول را به همراه داشته است. همانطور که می دانید مصرف خرما به واسطه داشتن ترکیبات ارگانیک و طبیعی تاثیر فزاینده ای در عملکرد سلول ها و میکرو ارگانیزم های بدن دارد.

مصرف خرما تاثیر مستقیم در عدم ابتلا به بیماری های قلبی عروقی دارد. دلیل عمده این امر وجود ویتامین B6 در ترکیبات خرما است. این ویتامین قابلیت از بین بردن اسید آمینه های مضر از رگ های خونی را دارد. بالا رفتن اغلب اسید آمینه ها مانند هموسیستئین زمینه های ابتلا به بیماری های قلبی را افزایش می دهند.

با مصرف خرما می توانید از ابتلا به سکته های قلبی نیز جلوگیری کنید. چرا که در ترکیبات آن مقادیر قابل توجه ای پتاسیم وجود دارد که در گردش خون و جلوگیری از لخته شدن آن نقش بسزایی دارد. مصرف ۱۰۰ گرما خرمای تازه و مرغوب در طول روز حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد پتاسیم مورد نیاز بدن را تامین می کند که تقویت سیستم ایمنی بدن و عدم ابتلا به بیماری های زمینه ای را موجب می شود.

خرما خاصیت ضد التهابی دارد که مستقیماً با عدم ابتلا به بیماری قلبی در ارتباط است. آنتی اکسیدان های خرما از التهاب رگ های خونی و حتی مفاصل نیز جلوگیری می کند. به همین علت ابتلا به بیماری های مفصلی مانند رماتیسم که اغلب موارد بر روی عملکرد قلب نیز اثر می گذارند، با مصرف خرما تا حد زیادی کنترل و کاهش می یابد.

خرما در کاهش فشار خون چه نقشی دارد؟

حتماً بارها شنیده اید که متخصصان به افرادی با افت فشار خون مواجه هستند را توصیه به مصرف خرما می کند. قند موجود در این ماده غذایی خوشمزه کاملاً طبیعی است و سبب تنظیم فشار خون می شود. وجود فیبر در خرما به قدری زیاد است که قابلیت از بین بردن سدیم موجود در خون را دارد. وجود سدیم بالا به ویژه در افراد میانسال افزایش فشار خون را به دنبال دارد. به همین علت می توانید روزانه چند دانه خرما را جایگزین قند و شکر کنید.

منیزیم به عنوان یک ماده معدنی شرایط بهبود گردش خون و عدم ابتلا به بیماری های زمینه ای را ایجاد می کند. بنابراین افراد که دچار بیماری های زمینه ای هستند برای تنظیم فشار خون خود می توانند روزانه حدود ۱۰ عدد خرمای مضافتی کرمان را در برنامه غذایی خود قرار دهند. طعم شیرین و قند پایین این خرما از افزایش فشارخون جلوگیری می کند.

یکی از عوامل مهم در ابتلا به فشار خون بالا، وزن زیاد است. امکان کاهش وزن با یک رژیم غذایی ارگانیک عدم ابتلا به این بیماری را به حداقل می رساند. گنجاندن خرما در سبد غذایی روزانه به واسطه داشتن فیبر بالا، سبب کاهش وزن در طی چند ماه و بهبود سیستم گردش خود در بدن می شود.

بهترین زمان برای مصرف خرما جهت کاهش وزن، یک یا دو ساعت قبل از وعده اصلی غذا مانند ناهار است. با این شیوه بهترین نتیجه جهت کاهش وزن و کنترل فشار خون را خواهید داشت. البته توجه کنید که خوردن بیش از اندازه خرما گاهاً سبب بالا رفتن قندخون در افراد دارای زمینه های ابتلا به این بیماری می شود. پس توصیه می کنیم حتماً اعتدال در مصرف این محصول را رعایت کنید.

درمان اختلالات روده ای با مصرف خرما

درمان اختلالات روده ای با مصرف خرما استفاده از یک برنامه غذایی که در آن حجم مواد ارگانیک و طبیعی مانند میوه و سبزیجات زیاد باشد، تاثیر بسزایی در کاهش ابتلا به بیماری های گوارشی و روده ای دارد. خرما یکی از محصولاتی است که به صورت مستقیم بر تقویت دیواره های روده و جلوگیری از گسترش میکروب معده ناشی از خوردن خوراکی های گوشتی و غیر استاندارد تاثیرگذار است.

یکی از موثرترین محصولات طبیعی برای درمان اختلالات روده ای و معده خرمای تازه و مرغوب است. اگر بتوانید روزانه ۳ تا ۵ عدد خرما در وعده صبحانه میل کنید، امکان ابتلا به بیماری روده تحریک پذیر و افزایش یبوست به حداقل می رسد. طبع گرم خرما و وجود قند طبیعی در ترکیبات آن، روان شدن روده را موجب می شود.

کسانی که دچار التهاب روده و بیماری مانند زخم معده هستند، علاوه بر داروهای تجویزی باید از خوردن غذاهای شیرین و پرچرب نیز خودداری کنند. بدون شک گنجاندن خرما به عنوان یک جایگزین مناسب برای شیرینی جات و انواع کیک های صنعتی قابلیت درمان التهاب روده را خواهد داشت.

خرما روند هضم غذا را تسریع می بخشد که برای دستگاه گوارش می تواند به عنوان یک داروی مسکن به ویژه برای افرادی که به زخم و رفلاکس معده مبتلا هستند، موثر باشد. برای این منظور می توانید بعد از وعده هایی غذایی، حدود سه یا چهار عدد خرمای تازه میل کنید.

فیبر موجود در خرما قابلیت جذب آب و همچنین روان ساختن روده ها را تسریع می بخشد. به دنبال آن علاوه بر کمک به هضم غذا از ابتلا به یبوست و بیماری های دیگر مانند بواسیر نیز جلوگیری می کند. بهبود حرکت منظم روده ها بعد از غذا نیز یکی دیگر از مزیت های مصرف خرما در طول روز است. به همین توصیه می کنیم افراد در سنین مختلف از مصرف خرما در سبد غذایی خود غافل نشوند.

مراحل برداشت خرما چگونه است؟

شیوه های برداشت و فرآوری خرما اهمیت زیادی در حفظ کیفیت اولیه آن دارد. این مراحل متناسب با رقم خرما و کیفیت آن با تفاوت هایی همراه است. در بسیاری از مناطق کشور از شیوه های سنتی مانند چیدن خوشه های خرما به صورت دستی استفاده می کنند. برای تهیه و برداشت خرمای مضافتی کیلویی نیز معمولاً از همین شیوه بهره می گیرند.

در مراحل رسیدن میوه خرما اگر هدف برداشت خرماهای نرسیده یا همان خارک باشد معمولاً از روش دستچین کردن آنها استفاده می کنند. برای تهیه رطب نیز معمولاً خوشه ها را به صورت کامل از درخت جدا کرده و سپس به صورت دستی اقدام به جداسازی رطب ها از خارک و بسته بندی آن می کنند.

برداشت خرما در بسیاری از نقاط کشور با شیوه های سنتی انجام می شود با این حال برای فعالین در این حوزه، حفظ کیفیت اولیه محصول و جلوگیری از له شدن یا زدگی آن اهمیت زیادی دارد. به همین علت نیز از ابزار و لوازم حرفه ای برای دستیابی به این اهداف استفاده می کنند.

جهت بسته بندی و جداسازی خرما آنها را روی نوار نقاله های مخصوص قرار می دهند و کارگران به صورت دستی، انواع خرما را متناسب با سایز و درجه کیفی جداسازی می کنند. در مورد خرمای مضافتی کریستال عمدتاً ارقام کاملاً رسیده و درشت جدا و در بسته بندی های مخصوص چیده می شوند.

نکته مهم اینکه برداشت خرما باید توسط افراد حرفه ای انجام شود تا حتی الامکان میزان خراب شدن خرما به حداقل برسد. البته برای جلوگیری از این امر معمولاً زیر درخت نخل پارچه هایی تمیز پهن می کنند تا در صورت ریختن خرما، بتوانند به راحتی آن را جمع کرده و از کثیف شدن آن جلوگیری کنند.

یکی دیگر از مهمترین مراحل برداشت و آماده سازی خرما جهت بسته بندی، مدت زمان برداشت و انتقال آن به کارگاه های بسته بندی است. حرارت زیاد و رسیدن رطوبت به این محصولات امکان خراب شدن و کپک زدن بافت آنها را افزایش می دهند. بنابراین باید در کمترین زمان ممکن محصول جهت بسته بندی آماده شود.

سفارش عمده خرمای مضافتی کریستال

سفارش عمده خرمای مضافتی کریستال خرمای مضافتی برند کریستال یکی از بهترین و باکیفیت محصولات موجود در بازار داخلی است که از دهه هفتاد خورشیدی با بهره گیری از دانش روز و تکنولوژی مدرن بهترین انواع خرمای تولیدی در استان کرمان را به بازار عرضه می کنند. شیوه های سفارش و خرید عمده این برند متناسب با نیاز و همچنین نوسانات بازار با تغییراتی همراه است.

در استان کرمان سالیانه حدود ۱۵۰ هزار تن انواع خرما تولید و فرآوری می شود که زمینه های فعالیت فروشندگان مختلف را فراهم کرده است. برند کریستال با تهیه بهترین ارقام خرما مضافتی عمده و بهره گیری از شیوه های مدرن بسته بندی توانسته محصولاتی رقابتی به بازار داخلی و خارجی عرضه کند.

برای سفارش عمده این محصول راهکارهای مختلفی وجود دارد که هر کدام مزیت و معایب خاص خود را دارند. جهت خرید عمده خرما مضافتی بم با برند کریستال ابتلا باید حجم سفارشات و نوع بسته بندی را مشخص کنید. این محصول عمدتاً به صورت بسته های نیم کیلویی و جهت مصارف خانگی عرضه می شوند که قیمت مناسبی نیز دارند.

برای سفارشات صادراتی، ارتباط مستقیم با فروشندگان شرکت کریستال اهمیت زیادی در تضمین کیفیت این محصول و امکان سفارش با بسته بندی و لوگو مدنظر خریدار وجود دارد. طی چند سال اخیر با بهره گیری از شیوه های آنلاین امکان خرید و سفارش انواع خرما مضافتي عمده کریستال برای خریداران در کشور و دیگر نقاط جهان فراهم شده است که مزیت هایی مانند تضمین کیفیت و کاهش قیمت فروش را به همراه دارد.

فروشندگان خرمای مضافتی کریستال

افراد و شرکت های متعددی در قالب فروشندگان خرمای مضافتی کریستال فعالیت دارند که شناخت هر کدام می تواند در تامین این محصولات با قیمت مناسب تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال در مراکز استان ها، تامین کنندگان عمده انواع خرما، قابلیت تهیه خرمای کرمان با برند کریستال را برای خریداران عمده دارند.

مصرف کنندگان نهایی برای خرید این محصول می توانند به فروشندگان منطقه ای یا برخی از خشکبار فروشی ها که در زمینه عرضه خرما نیز فعالیت دارند، مراجعه کنند. البته فراموش نکنید که در سفارشات عمده امکان ارتباط با فروشندگان مستقیم اهمیت زیادی در تهیه بهترین ارقام خرمای مضافتی بدون محدودیت زمانی و مکانی دارد. برخی از مزیت های خرید مستقیم از این فروشندگان عبارتند از:

  • امکان استعلام قیمت روزانه و فصلی خرمای مضافتی
  • سفارش خرما با بسته بندی های متنوع و ثبت اطلاعات فروشنده
  • کاهش هزینه های جانبی به واسطه عدم نیاز به مراجعه حضوری
  • شناخت فروشندگان برای سفارشات صادراتی در تمام طول سال
  • امکان آنالیز بازارهای هدف با کمترین هزینه های ممکن

در بازار رقابتی داخل کشور، تامین خرمای مضافتی درجه یک از فروشندگان معتبر به معنی کسب سهم نسبی بازار نسبت به رقبا در یک محدود خاص و حتی کل کشور است. بنابراین خرید از تامین کنندگان با برندهای معتبر اهمیت زیادی در دستیابی به اهداف برای فعالین با سابقه چندین ساله در این حوزه دارد.

صادر کننده خرما مضافتی با آگاهی از این موارد می تواند بهترین انواع خرما را در کوتاه ترین زمان ممکن تهیه و با قیمت های ارزان تر به بازارهای هدف خود ارسال کند. در این راستا بهره گیری از مشاوره صادراتی و آشنایی با قوانین و مقررات قابلیت جذب بیشترین خریداران خارجی در طول زمان را به همراه خواهد داشت.

عرضه خرمای مضافتی کریستال

عرضه خرمای مضافتی کریستال با شروع فصل برداشت خرمای مضافتی میزان تقاضا برای خرید آن نیز افزایش می یابد. برخی از خریداران اقدام به انبار کردن این محصولات در سردخانه های استاندارد جهت عرضه آنها برای فصول مختلف سال می کنند. از سوی دیگر عده زیادی نیز با هدف صادرات، پیش خرید خرما مضافتی از باغداران را انجام می دهند.

در این بین برندهای معتبر با استفاده از سیستم های مکانیزه مدرن در تمام طول سال قابلیت تامین خرما مضافتی را دارد. ارتباط مستقیم با این مراکز به معنی دستیابی به بهترین نوع خرما از مراکز عرضه مستقیم و کاهش هزینه های جانبی است.

البته باید خاطر نشان کنیم که قیمت عرضه خرما مضافتی اصل متناسب با بسیاری از عوامل و فاکتورها با نوسانات زیادی همراه می باشد. به عنوان مثال حجم تولید و برداشت سالیانه نقش موثری در روند قیمت گذاری ها دارد. هزینه های فرآوری و بسته بندی نیز اهمیت قابل توجه ای در قیمت تمام شده هر کیلو از این محصولات خواهد داشت.

نمایندگان عرضه خرما مضافتی کریستال با سابقه طولانی در زمینه تامین و توزیع، متناسب با نیاز خریداران از شیوه های مختلف جهت عرضه و فروش استفاده می کنند. به عنوان مثال برای عرضه و ارسال خرما به استان های همسایه کرمان، حجم و نقل ماشینی بهترین راهکار است. در حالی که برای برخی دیگر از مراکز ارسال هوایی و ریلی خرمای عمده انجام می شود که البته منجر به افزایش هزینه ها نیز خواهد شد.

اگر قصد خرید مستقیم خرما مضافتی برند کریستال را دارید، برای ارتباط با نمایندگان فروش و تامین کنندگان در تمام طول سال می توانید به صورت آنلاین و غیر حضوری اقدام به ثبت سفارش کلی کنید. کاهش هزینه ها و تضمین کیفیت خرما دو مورد از مهمترین مزیت این شیوه خرید به شمار می آیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما