مرجع فروش خرما مضافتی تازه کیلویی

خرما مضافتی تازه یکی از انواع خرما است که بافت نرم و شیرینی دارد. این خرما در ایران و همچنین در بسیاری از کشورهای دیگر طرفداران زیادی دارد. کشت خرما نیاز به آب و هوای گرم و گرمسیری دارد؛ بنابراین تولید این نوع خرما در مناطق گرم مانند شهرهای جنوبی ایران مثل بم، سراوان و جیرفت انجام می‌شود. خرما مضافتی شکلی تقریبا گرد تا بیضوی و رنگ قهوه‌ای تیره مایل به سیاه دارد. همچنین دارای پوست نازکی است که به راحتی قابل جدا شدن است.

امروزه کشت خرما در مناطق زیادی از کشور ما صورت می‌گیرد .تولیدکنندگان با تولید اصولی خرما و بسته بندی بهداشتی آن این محصول را در انواع وزن‌ها مانند خرما مضافتی کیلویی در بازار عرضه می‌کنند.

مرجع فروش خرما مضافتی تازه کیلویی

فواید خرما مضافتی برای سرد مزاجان چیست؟

فواید خرما مضافتی برای سرد مزاجان چیست؟ همانطور که همه ما می‌دانیم خرما دارای خواص و ویژگی‌های شگفت انگیزی است که در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه نیز طب سنتی به دلیل همین خواص مفید خرما توجه ویژه‌ای به این محصول دارد.خرما مضافتی به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد به عنوان منبع خوبی برای تامین قند و انرژی مورد نیاز بدن به حساب می‌آید؛ اما باید توجه داشت که مصرف آن در حد متعادل باشد زیرا استفاده بیش از حد آن هم می‌تواند باعث مشکلاتی شود.

خرما مضافتی طبع گرمی دارد به همین علت برای افراد سردمزاج که دچار سردی می‌شوند بسیار توصیه می‌شود. همین طبع گرم خرما می‌تواند باعث گرم شدن بدن هم می‌شود زیرا در بدن به سرعت به صفرا تبدیل می‌شود. صفرا نیز طبع گرم و خشکی دارد به همین خاطر مصرف خرما در فصول سرد برای افرادی که طبع بلغمی دارند نیز بسیار مفید است.

پس نتیجه می‌گیریم مصرف خرما برای افرادی که طبع سرد دارند و از سردی بدن خود رنج میبرند می‌تواند گزینه مناسبی باشند؛ اما مقدار مصرف روزانه آن باید با مشورت با متخصص تعیین شود تا از عوارض مصرف بیش از اندازه آن در امان بمانند.

سفارش عمده خرما مضافتی مرغوب کیلویی

سفارش عمده خرما مضافتی مرغوب کیلویی با توجه به خواص ویژه‌ای که برای خرما گفتیم و بسیاری خواص دیگر امروزه تعداد زیادی از مردم تمایل به مصرف خرما مضافتی دارند. با افزایش تقاضا برای این محصول تولیدکنندگان سعی دارند با تولید محصولی مرغوب و باکیفیت و همچنین مورد پسند مشتری سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند.

برای راحتی در خرید مشتریان خرما مضافتی به شکل بسته بندی شده در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود خریداران نیز می‌توانند با سفارش خرما کیلویی به صورت عمده با توجه به اینکه قیمت تمام شده آن نیز کمتر می‌شود خرید مقرون به صرفه‌ای را خواهند داشت.

مجموعه ما نیز در تلاش است با تولید خرما مضافتی کیلویی و دیگر انواع خرما ضمن ارائه مشاوره به شما مشتریان گرامی محصولی با کیفیت ارائه دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما