قیمت کلی خرما زاهدی صادراتی

قیمت کلی خرما زاهدی صادراتی درجه یک در این نمایندگی فروش به علت حذف واسطه گرها بسیار کاهش داشته است. این نمایندگی یکی از مرغوب ترین نوع خرمای صادراتی با نشان زرین را به شما تقدیم می نماید. خرما زاهدی بسیار خوش طعم و بی نظیر بوده و دیرتر خراب می شود و بافتی عالی و مورد پسند دارد. این خرما نیمه خشک، قهوه‌ای متمایل به زرد و بیضی شکل است

قیمت کلی خرما زاهدی صادراتی

خرما سرشار از آنتی اکسیدان

خرما سرشار از آنتی اکسیدان خرما سرشار از آنتی اکسیدان بوده که موجب می شود تا عوامل برهم زننده سلامت را که در خون و عضلات موجب ایجاد بیماری هایی می شود نابود نماید و بر ضد اکسیدان های آزاد شده بر اثر واکنش های شیمیایی که علت های مختلفی از جمله استرس و مصرف غیر صحیح و ناسالم برخی مواد غذایی دارد مبارزه کند و از ایجاد سرطان پیشگیری نماید.

خرما یک پادزهری بر علیه تمامی سموم است که در بدن توسط واکنش های خودساخته ایحاد می شوند. خرما یک شفای قطعی بوده و بی شک خداوند بی دلیل از آن در قرآن یاد نکرده است.

میزان کالری موجود در خرما زاهدی

میزان کالری موجود در خرما زاهدی میزان کالری موجود در خرما زاهدی عالی است بطوری که در صد گرم از خرما هفتاد و پنج گرم کربوهیدرات وجود دارد، چهار گرم پروتیین دارد، سه دهم گرم چربی دارد که بسیار ناچیز است، هشت گرم فیبر دارد که برای تقویت معده و روده و سایر دستگاه گوارش و هضم غذاها و رشد باکتری های مفید بسیار مهم و حائز اهمیت است.

رطب، خرمای نیمه رسیده و قهوه‌ای رنگ است. یک عدد رطب ۹ کالری و ۱۰۰ گرم آن ۱۲۴ کالری دارد. کالری یک عدد خرما تازه ۲۳ و یک عدد خرما خشک ۲۲ است. در ۱۰۰ گرم خرمای تازه و خرمای خشک به ترتیب ۲۸۲ و ۳۱۹ کالری وجود دارد.

خرما زاهدی که به آن قصب هم گفته می‌شود، جز خرماهای نیمه خشک دسته‌بندی می‌شود. یک عدد خرما زاهدی ۲۴ و ۱۰۰ گرم آن ۳۰۰ کالری دارد.

توزیع بی واسطه خرما زاهدی صادراتی

توزیع بی واسطه خرما زاهدی صادراتی عرضه کننده بی واسطه خرما زاهدی صادراتی درجه یک بهترین و بی مانند ترین محصول را در هر کجای کشور که باشید در اختیارتان قرار می دهد.. فروش بی واسطه خرما زاهدی قیمت آن را به طرز چشمگیر و فوق العاده ای کاهش داده است. سود حاصل از حذف واسطه ها به جیب مشتری عزیزمان رفته و بنابراین محصولی اقتصادی خریداری خواهد کرد. قیمت خرمای زاهدی در مشهد بسیار مناسب و متفاوت از دیگر شهر ها می باشد.‌

خرما زاهدی درجه یک را می توانید در بسته بندی های حجمی متنوعی از این مجموعه دیدن نمایید. این خرما مرغوب در اندازه های مختلف و وجود دارد. خرما طبیعی توسط اتحادیه روغن فروشان با در نظر گرفتن قیمت روز ، حق الزحمه کارگران تهیه کننده، طعم و ابعاد و اندازه و کیفیت محصول و همچنین نحوه خرید مشتریان تعیین گردیده و نرخ بسیار منصفانه ای به خریداران مان در کلیه نقاط کشور معرفی می گردد.

خرید خرما زاهدی اعلا با آمار بالایی روبرو شده است. این تولیدات به دلیل این که توسط نیروی کار حرفه ای و متخصص تولید می شوند ارزشمندی بسیار بالایی دارند و به عنوان ماده غذایی معنوی ارزش والایی دارد.

با وجود همه ی این شرایط تولیدکنندگان این محصول شرایطی را مهیا نموده اند تا این خرما های باکیفیت را با کمترین هزینه به دست مشتریان برسانند.

کیفیت این خرما ها کاملا تایید شده و تضمینی می باشد و در انواع مختلف جهت سفارش به صورت کلی موجود می باشد. فروشنده خرما این محصول را همراه با تخفیف های بسیار خوب برای مشتریان ارائه می نماید.

قیمت خرما مرغوب و ارزان در بازار های خارجی با توجه به میزان عرضه و تقاضا تعیین می شود. سود حاصل از حذف واسطه ها به جیب مشتری عزیزمان رفته و بنابراین محصولی اقتصادی خریداری خواهد کرد. خرمای مضافتی البرز را می توانید در بسته بندی های متنوعی از این مجموعه دیدن نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما