صادر کننده خرمای مضافتی کیلویی

تنوع در دنیای خرمای ایرانی بسیار بالا است، از بهترین آن‌ ها می‌ توانیم به خرمای استعمران، پیاروم، شاهانی، کبکاب و… اشاره داشته باشیم. اما بازار خرید خرمای مضافتی نسبت به سایر انواع خرماها داغ تر بوده و افراد بیش از هر زمان دیگری از این خرما در ماه مبارک رمضان استفاده می کنند.

صادرکنندگان خرما مضافتی در استان کرمان به ارائه خدمات پرداخته و بهترین خرمای مضافتی کیلویی خود را در قالب بسته بندی های ویژه ای به کشورهای خارجی صادر می نمایند.

صادر کننده خرمای مضافتی کیلویی

خواص مصرف خرما در افزایش سطح انرژی

خواص مصرف خرما در افزایش سطح انرژی

خرما سرشار از خاصیت آنتی اکسیدانی، کلسیم، منگنز و… است که همگی آن ها برای حفظ سلامتی بدن و افزایش انرژی بسیار موثر خواهد بود. بهتر است شب قبل از خواب خرمای خود را در آب ولرم به خوبی بخیسانید و صبح آن را به صورت ناشتا مصرف نمایید.

مصرف ناشتا خرما باعث می شود که شما از تمامی خواص درمانی خرما برخوردار شوید، از طرفی هم بدن شما برای برای دریافت کامل مواد موجود در خرما کاملا آماده است. منیزیم موجود در خرما می‌ تواند در تقویت عضلات شما بسیار موثر باشد، به همین دلیل استفاده از خرما قبل و پس از ورزش، به ورزشکاران توصیه می شود. با وجود فسفر و منیزیم موجود در خرما، حافظه شما به خوبی تقویت خواهد شد.

همچنین خاصیت آنتی اکسیدانی در خرما می‌ تواند بسیاری از رادیکال‌ های آزاد موجود در بدن را که عامل اصلی ابتلا به سرطان اند، از بین ببرد‌. رادیکال های آزاد می تواند باعث ایجاد چین و چروک در پوست صورت شما شود که با وجود خرما به خوبی از بین خواهند رفت.

توجه داشته باشید که شکرک موجود در سطح خرما نشان دهنده نا مرغوب بودن خرما نیست، برای رفع شکرک خرما در ابتدای کار باید مقداری از خرما را در درجه حرارت مناسب قرار داده تا شکرک آن کامل از بین برود. باید بدانید که مردم آن خطه جنوب کشور وجود شکرک در خرما را نشان دهنده کیفیت کالای خود می‌ دانند.

خرما در کاهش فشار خون چه تاثیری دارد؟

متخصصین علم تغذیه همواره بر استفاده از خرما تاکید داشته اند. استفاده از خرما برای زنان باردار بسیار توصیه شده است؛ چرا که خاصیت ملینی موجود در خرما می‌ تواند باعث افزایش انقباضات دهانه رحم در هنگام زایمان می شود، که در نتیجه این امر طول زایمان کوتاه تر خواهد شد.

همچنین مصرف خرما برای حفظ سلامت مادر و جنین بسیار توصیه می شود. خرما سرشار از مواد معدنی است که تمامی آن ها برای حفظ سلامت استخوان ها بسیار موثر می باشد و می‌ تواند مانع از ابتلا شما به پوکی استخوان یا راشیتیسم شود، به همین دلیل مصرف آن برای افراد کهنسال بسیار توصیه می شود.

پتاسیم موجود در خرما بعنوان گشاد کننده عروق عمل کرده و باعث تعدیل فشارخون و بهبود شرایط قلبی شما می شود. با مصرف خرما مشکلات قلبی و عروقی بدن شما رفع خواهد شد و می توانید با خیالی راحت به فعالیت‌ های ورزشی خود بپردازید.

در انواع خرما، مواد معدنی بسیار زیادی همچون؛ پتاسیم، فیبر، منیزیم، کلسیم، آهن و … وجود دارد که همگی باعث حفظ سلامتی بدن می شوند. این خرما دارای ویتامین های گروه B اعم از B2، B3 و B5 می باشد که به همین دلیل انرژی شما در طول روز را حفظ خواهد کرد. این نمونه خرما سرشار از فسفر و آهن است که همگی آن ها می‌ توانند باعث فعال شدن سلول های عصبی در بدن شما باشد.

خرما دارای پتاسیم می باشد که این امر باعث کاهش فشار خون می شود. یک عدد خرمای متوسط دارای ۱۶۷ میلی گرم پتاسیم است که به نسبت میوه های دیگر بالا می باشد و برای جلوگیری از بیماری های کلیوی موثر است.

درمان کم خونی با مصرف خرما

درمان کم خونی با مصرف خرما خرما که از میوه های مناطق گرمسیری به حساب می‌ آید، از هسته ای سخت و پوستی نسبتا نازک و قابل خوردن برخوردار است. از بهترین نقاط تولیدی خرما می توانیم به استان های جنوبی اشاره داشته باشیم که هر شهری خرمای خاصی را به بازار ارائه می نماید.

خرما دارای آهن و اسید فولیک است و می‌ تواند در درمان کم خونی عملکردی به سزایی داشته باشد. همچنین از فولات غنی بوده که به همین دلیل مصرف آن برای زنان باردار توصیه می‌ شود. خرما می تواند در تسکین دردهای روماتیسمی و مشکلات قلبی عروقی بسیار موثر باشد.

اما میوه خرما سرشار از ویتامین های مختلف، مواد معدنی همچون آهن، پتاسیم، فسفر و کلسیم می باشد که همگی آن ها برای حفظ سلامت بدن بسیار موثرند‌. از طرفی خرما می‌ تواند باعث عملکرد بهتر غدد جنسی مرد و زن شود. در واقع خرما از ماده معدنی فسفر سرشار است که در نتیجه می‌ تواند باعث افزایش سلول های مغزی شما شود و در تشکیل هورمون های جنسی و افزایش نیروی جنسی تاثیر بسزایی دارد.

این میوه باعث زیاد شدن اسپرم در بدن مردان شده و در نتیجه می‌ تواند باعث رضایت بخشی آن ها شود. شما می توانید برای تقویت نیروی جنسی خود خرما را با مخلوط شیر و زرده تخم مرغ میل کنید. از طرفی مخلوط خرما با شیر و دارچین بسیار توصیه می‌ شود.

اما پتاسیم موجود در خرما به عنوان گشاد کننده عروق معرفی شده و مشکلات قلبی و عروقی بدن شما را از بین می برد. همچنین دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است می‌ تواند رادیکال‌ های آزاد موجود در بدن را که عامل اصلی ابتلا به سرطان اند، از بین ببرد.

عوامل موثر بر کیفیت خرما چیست؟

خرما مضافتی یکی از بهترین خرماهای تولیدی استان کرمان است که کشورهای بسیار زیادی نسبت به خرید این نوع خرما از خود استقبال نشان می‌ دهند. این خرما در خانواده خرماهای تر و مرطوبی قرار گرفته است، که باید برای حفظ آن از یخچال استفاده کنید. از بارز ترین ویژگی های خرمای مضافتی ممتاز می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 1. خرمای مضافتی ممتاز از رنگ مشکی برخوردار است. رنگ مشکی خرمای مضافتی سبب شده تا استقبال خرید آن بیش تر از نمونه خرماهای دیگر باشد، به همین دلیل تولیدکنندگان کثیری این نمونه خرما را تولید می نمایند.
 2. خرمای مضافتی دارای طبع گرمی است و به همین دلیل می‌ تواند برای افرادی که دارای سردی مزاج هستند، گزینه خوبی برای مصرف باشد. از طرفی خرمای مضافتی می‌ تواند برای مصرف افراد ورزشکار بسیار موثر باشد.
 3. توجه داشته باشید که خرمای مضافتی را در یخچال نگهداری کنید؛ چرا که این خرما از شیره فراوانی برخوردار بوده و می تواند حشرات را بسیار سریع به سمت خود بکشاند.
 4. رطوبت فراوان موجود در خرمای مضافتی به آن خواص درمانی بسیار بیش تری نسبت به سایر خرماها بخشیده است.
 5. خرمای مضافتی معمولاً به شکل بیضوی و یا کشیده در بازار یافت می شود و این نمونه از خرما از استقبال خرید بالایی برخوردار می باشد.

اما از خرما در موارد بسیار زیادی استفاده می شود. از خوشمزه ترین انواع کوکی ها می توانیم به کوکی خرما و گردو اشاره داشته باشیم. استفاده از خرما در انواع کوکی ها می تواند خواص درمانی این محصولات را بیش تر نماید. مصرف کوکی خرما به عنوان یک میان وعده امری مرسوم بوده است و اشتهای هر فردی را بر می انگیزاند. برای تهیه کوکی خرما و گردو به موادی همچون خرما، تخم مرغ، گردو، روغن مایع، شکر و… نیاز است که همگی آن ها می‌ توانند خواص درمانی کوکی را بیش تر کنند.

برای تهیه یک کوکی خوشمزه با استفاده از خرما و مغز گردو، باید موارد زیر را یک به یک پی گیرید:

 • برای تهیه کوکی در ابتدا باید در ظرفی جدا آرد و بکینگ پودر را بریزید و کشمش، گردو و خرما خرد شده را به آن اضافه کنید و به خوبی هم بزنید تا مواد حالت یکنواختی به خود بگیرد.
 • پس از اطمینان از سلامت تخم مرغ، تخم مرغ ها را در کاسه‌ ای دیگر بشکنید، به آن شکر اضافه کنید و ترکیب نمایید.
 • در مرحله بعد روغن و آب لیمو ترش را به آن ها اضافه کنید. تخم مرغ را با مخلوط ها ترکیب کرده تا مایه کوکی به صورت صاف و یکدست تهیه شود‌.
 • در این مرحله سینی فر را آماده کرده و خمیر کوکی ها را در داخل آن ها بریزید و حالت دهید. می توانید سطح آن را با شکر و دارچین تزیین کنید. فر را با دمای ۱۷۵ درجه سانتیگراد تنظیم کرده و سینی را برای یک ربع در آن قرار دهید.

خرمای مضافتی طی سه مرحله قابل برداشت و فروش خواهد بود که هر یک از این مراحل بر روی کیفیت نهایی آن تاثیر گذار می باشد؛ این سه مرحله شامل موارد زیر می باشد:

 • خلال
 • رطب
 • تمر

خلال یا خارک مرحله ای است که میوه از نظر فیزیولوژیکال به رسیدگی خوبی می رسد، اما بافت آن سخت و شکننده است. خرمای مضافتی در این مرحله دارای ۵۰ تا ۸۵ درصد رطوبت است. در صورتی که خرما را در این مرحله برداشت کنند، بسیار سریع فاسد خواهد شد.

مرحله رطب رنگ میوه به قهوه ای کمرنگی می‌ رسد و درصد رطوبت آن بین ۳۰ تا ۴۵ درصد است. در این مرحله میوه نرم می‌ شود و درصد فاسد شدن آن اندکی از مرحله خلال کم تر است. خرمای مضافتی در این مرحله برداشت می شود، به همین دلیل به آن خرمای رطب هم گفته می‌ شود.

این نمونه خرما از رنگ تیره ای برخوردار می باشد، به همین دلیل افراد کثیری نسبت به خرید خرمای مضافتی استقبال نشان می دهند، اما باید بدانید که نمونه قهوه و قهوه ای تیره آن هم در بازار وجود دارد، اما خرمای مضافتی با رنگ مشکی تیره، از استقبال خرید بالاتری برخوردار می‌باشد. این خرما دارای گرمه طبع گرمی است و به همین دلیل مصرف آن در فصول سرد سال توصیه می‌ شود، از طرفی برای افرادی که دارای سردی مزاج هستند گزینه ای مناسب برای مصرف است.

خرما مضافتی مشکین دارای خواص درمانی بسیار زیادی می باشد و به عنوان دارویی طبیعی برای سلامت جسم معرفی شده است. این خرما سرشار از مواد معدنی همچون منیزیم، پتاسیم، منگنز و … بوده که همگی برای حفظ سلامتی بدن بسیار موثر هستند.

پخش عمده خرمای مضافتی کیلویی

پخش عمده خرمای مضافتی کیلویی خرما مضافتی از بهترین و پر استفاده ترین خرماهای ایرانی است که علاوه بر مشتریان داخلی، بسیاری از مشتریان خارجی را به خود جذب نموده است. فروش مستقیم خرما مضافتی بیش تر از همه در مناطق جنوبی کشور امکان پذیر بوده و شما با مراجعه به این مراکز می توانید مستقیما با تولیدکننده واقعی معامله خود را انجام دهید.

اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی‌ شود؛ چرا که با صرف وقت و انرژی بسیار زیادی همراه است، ضمن اینکه امکان دارد سلامتی شما به خطر بیفتد. در این زمینه می توانید از فروشگاه اینترنتی ما استفاده کرده و بهترین و با کیفیت ترین خرما را در قالب بسته‌ بندی های ویژه ای تهیه کنید.

خرمای مضافتی کریستال به کشورهای بسیار زیادی از جمله کشورهای اروپایی صادر می شود. این کشورها نسبت به خرید این خرما از خود استقبال نشان می‌ دهند. معمولاً شرکت های پخش به صورت عمده خرمای مضافتی کرمان را به این کشورها ارائه می‌ دهند و در نهایت با فروش محصولات خود به سود خوبی می رسند.

اما در بازارهای داخلی، این سری از خرماها از طرفداران زیادی برخوردارند و شرکت پخش انواع خرما تازه را به اقصی نقاط کشور منتقل می نماید. در این زمینه خرید عمده برای افراد به صرفه تر خواهد بود و مشتریان می توانند با خیالی آسوده نسبت به خرید خرمای خود اقدام نمایند

فروش خرمای مضافتی کیلویی

خرما مضافتی ایرانشهر به عنوان خرما مجلسی و خرما مراسم عزاداری معرفی شده است و شما در مراسم عزاداری بیش از هر نمونه خرمایی با این خرما مواجه خواهید شد. اما بسیاری از خانوار ترجیح می دهند که برای مصرف روزانه خود از این خرما استفاده کنند.

به طور کلی خرمای مضافتی از استقبال خرید بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل تولید کنندگان تمام تلاش خود را انجام می دهند تا بتوانند با تولیدات بالای خود باعث تعدیل نیاز بازار شوند.

بهترین مراکز فروش خرما مضافتی ممتاز در مناطق جنوبی کشور و استان کرمان حضور دارند. شهرستان بم استان کرمان بهترین خرمای مضافتی را در اختیار مشتریان قرار می‌ دهد و بسیاری از نیاز بازار نسبت به این خرما را تأمین می‌ کنند.

مرکز سفارش خرمای مضافتی کیلویی

مرکز سفارش خرمای مضافتی کیلویی خرما مضافتی با کیفیت که بعنوان خرما مهمانی شناخته شده است، نسبت به سایر انواع خرما دارای رنگ تیره ای است و در خانواده خرماهای شیره دار و تر قرار دارد.

شما می توانید بهترین این خرما را در مناطق جنوبی کشور از جمله استان کرمان و از بهترین مراکز به ثبت سفارش خرما مضافتی بپردازید و نسبت به خرید عمده آن اقدام کنید. خرید عمده خرما مضافتی صادراتی به صرفه تر است؛ چرا که در این صورت شما دست واسطه را از معامله حذف کرده اید و در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یافته اید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما