صادرات خرما مضافتی اعلا بم

خرماهای صادراتی همیشه از برترین محصولات انتخاب می شده است، نمونه خرماهای تولید شده در بم با چند درجه کیفی به دست مصرف کنندگان می رسد که نمونه های مضافتی از بالاترین درجه کیفی برخوردار است. خرما مضافتی به دو صورت هسته دار و هسته جدا روانه بازارهای داخلی و خارجی شده که طی چند سال اخیر استقبال بالایی از آن شده است. خرمای مضافتی پس از برداشت در بسته های مخصوصی قرار گرفته و روانه بازارهای خارج از ایران خواهد شد. صادرات خرما مضافتی بم از نمونه های درجه یک انجام می گیرد.

صادرات خرما مضافتی اعلا بم

3 ویژگی مهم خرما مضافتی بم

3 ویژگی مهم خرما مضافتی بم وجود رطوبت بالا در خرماهای مضافتی باعث افزایش استفاده از این محصولات شده است، خرمای مضافتی در برخی شهرهای جنوبی تولید و وارد بازار می شوند، این خرما بیشتر در ماه رمضان استفاده می شود. البته لازم به ذکر است خرماهای مضافتی در تولید برخی از شیرینی جات نیز بسیار مفید واقع شده اند.

3 مورد از ویژگی خرمای مضافتی درجه یک بم:

  1. تحمل گرسنگی را افزایش می دهد.
  2. بافت بسیار نرمی دارد.
  3. مصرف آن در رفع خستگی مفید واقع شده است.

یکی از دلایلی که باعث افزایش استفاده از انواع خرماها شده بالا بردن تحمل گرسنگی در افراد است، بخاطر همین موضوع خرما بهترین انتخاب برای ماه رمضان و افراد روزه دار می باشد. از گذشته تاکنون از خرماهای مضافتی و درجه یک در ماه رمضان استفاده می شده و امروزه نیز جایگاه ویژه ای در سفره این ماه عزیز دارد.

خرما از جمله محصولاتی است که در درمان بی خوابی مفید واقع شده است، افرادی که از مشکلات کم خوابی رنج می برند می توانند روزانه چند عدد از خرماهای تازه مضافتی را برای رفع این مشکل استفاده کنند. ذکر این نکته را مهم می دانیم که خرما نه تنها به صورت مستقیم مصرف می شود بلکه از آن جهت تولید انواع داروها نیز استفاده می شود. برای مثال از هسته های خرمای مضافتی برای ساخت پمادهای مخصوص بهره می گیرند.

تاثیر گذارترین موارد بر کیفیت خرما مضافتی

تاثیر گذارترین موارد بر کیفیت خرما مضافتی به جز خرماهای مضافتی خرما پیارم درجه یک از محصولاتی است که به طور گسترده در کشور تولید می شود، خرماهای باکیفیت دارای شکل ظاهری عادی بوده و هیچگونه کرم خوردگی و مواردی از این قبیل بر روی آنها مشاهده نمی شود. خرماهای پیارم و مضافتی که درجه کیفی بالایی دارند برای ارسال به کشورهای دیگر آماده بارگیری می شوند.

آب و هوا، خاک، نژاد نخل، زمان برداشت و مواردی از این قبیل در کیفیت کلی خرماها تأثیر می گذارند، اگر خرماها در آب و هوای مناسب رشد کرده باشد دارای گوشته شیرین و خوشمزه ای خواهند بود البته به شرطی که زمان برداشت آن در فصل مناسب انجام شده باشد.

از موارد دیگری که بر کیفیت خرما مضافتی تأثیر می گذارند نحوه بسته بندی آنهاست. تمامی خرماها باید در بسته های کاملا بهداشتی قرار گرفته و در مکان های مرطوب یا گرم نگهداری نشوند. در این صورت ما می توانیم از طعم نهایی خرما بهره برده و از خاصیت های بی شماری که دارد نیز نهایت استفاده را ببریم.

سفارش مستقیم خرما مضافتی بم

سفارش مستقیم خرما مضافتی بم قیمت خرما مضافتی در مقایسه با سایر خرماهای موجود در بازار اندکی بالاتر می باشد و آن هم بخاطر درجه کیفی بالاتر این محصولات است. اگر از فروشندگان جزئی انواع خرماهای پیارم یا مضافتی هستید بهتر است روش های مستقیم را برای خرید انتخاب کرده و از مزایای آن بهره مند شوید. در خرید مستقیم شما با حذف واسطه می توانید به خرماهای ایرانی دسترسی داشته باشید.

خرماهای موجود در ایران هر یک درجه کیفی خاص خود را دارد، ما برای کسب رضایت مشتریان اقدام به عرضه درجه یک ترین نمونه خرما کرده ایم. فروشگاه های ما خرماهای مضافتی را با حداقل قیمت ممکن به دست مصرف کنندگان رسانده تا سود بیشتری از آنها حاصل شما شود. برای خرید خرمای مضافتی با درجه کیفی عالی با همکاران ما در قسمت پشتیبانی تماس گرفته و راهنمایی های لازم در خصوص تحویل کالا را دریافت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما