صادرات انواع خرما پیارم با هسته جعبه ای

خرما پیارم با هسته یک نوع خرمایی هست که بسیار مورد پسند مردم واقع شده است.که نسبت به قیمت خرماهای دیگر بالاتر است. بیشترین خرماها در جنوب کشور کاشت و پرورش داده می شود ولی این نوع خرما بیشتر در استان هرمزگان و در شهر حاجی آباد است. این خرما به دلیل طعم خوشمزه و ظاهری زیبا دارد باعث شده که این محصول را نه تنها در کشور بازار خوبی دارد بلکه به طور زیاد سالانه صادر نیز می شود.

صادرات انواع خرما پیارم با هسته جعبه ای

خرما پیارم با هسته افزایش دهنده سطح انرژی

خرما پیارم با هسته افزایش دهنده سطح انرژی همه نوع خرماها دارای خاصیت بالایی هستند که در میان آنها خرما پیارم با هسته است که بسیار خوردن آن برای بدن مفید می باشد از آنجایی که خرما طبع گرمی دارد و در بدن تولید انرژی زیاد می کند.

و از آنجا که خرمای پیارم انرژی زیادی دارد، برای کودکان در حال رشد و خانمهای باردار بسیار مناسب است و همچنین برای بیشتر درد ها درمان می باشد. یکی از بیشترین خاصیت خرما ضد سرطانی بودن آن است که در طب سنتی هم بسیار به خوردن مدام آن سفارش شده است.

یک دلیلی که می توان گفت که خرما یک میوه ای انرژی زا است، این بوده که در قدیم مردم اعتقاد داشتن که چون درخت خرما از انرژی خورشید برای رشد و رسیدن میوه استفاده می کند به همین دلیل انرژی خورشید در میوه نهان شده است و ما با خوردن این میوه انرژی را که دریافت می کنیم و همین امر باعث می شود که انرژی بالایی داشته باشد.

فروشگاه عرضه خرما پیارم با هسته درجه یک

فروشگاه عرضه خرما پیارم با هسته درجه یک همانطور که در بالا اشاره کردیم، مرکز تولید این خرمای پیارم با هسته درجه یک در استان هرمزگان و در شهر حاجی آباد می باشد، کشاورزان در آنجا این نوع محصول را پرورش می‌دهند و آن را به صورت عمده و فله وارد بازار کرده و همچنین به همه شهرستان ها نیز ارسال می کنند.

اگر بخواهیم این نوع خرما پیارم را با کیفیت خوب تهیه کنیم، باید به فروشگاه عرضه خرما، سر بزنیم و این محصول را خریداری کنیم ما می توانیم این محصول را هم به صورت فله و هم کیلویی خریداری کنیم و هم به صورت بسته بندی و کارتونی تهیه نماییم.

معمولا برای ارسال به شهرستانها از خرما پیارم جعبه ای استفاده کرده و آنها را در بسته بندی های مختلف و کوچک و بزرگ به شهرستان ها عرضه می کنند. این خرما ها به دلیل خوشمزه بودن و خشک بودن با ماندگاری بالا نه تنها در کشور بازار بسیار خوبی دارد، بلکه در بازارهای خارجی نیز بسیار مورد پسند آنها قرار گرفته است و سالانه مقدار زیادی از این نوع خرما به خارج از کشور صادر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما