خرید کلی خرما مضافتی بم صادراتی

خرمای مضافتی یکی دیگر از انواع خرما است که در شهرستان بم در استان کرمان جمع آوری می شود. شهرستان بم یکی از بزرگترین نخل کاران ایران است و در بسیاری از نقاط شهر باغ مفاتی وجود دارد. شهرستان بم به دلیل آب و هوای گرمسیری و نیاز به درخت خرما باغ های فراوانی دارد و خرمای مرغوبی تولید می کند. کیفیت خرمای بام مضافتی باعث افزایش فروش در بازار شده و توجه نخل داران و مشتریان را به خود جلب کرده است. جهت خرما مضافتی بم صادراتی می توانید به سایت فروش شرکت ما مراجعه کنید.

خرید کلی خرما مضافتی بم صادراتی

معیارهای انتخاب بهترین خرما کبکاب

معیارهای انتخاب بهترین خرما کبکاب خرما کبکاب درجه یک یکی از انواع خرمای تولید شده در کشور ما می باشد. این خرما بسیار مغذی، پر خاصیت و خوشمزه است که یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین خرماها می باشد. رنگ خرمای کبکاب تیره است. البته نوع نارس آن طعم تلخی دارد و بیشتر زرد خشک است. راهنمای خرید خرما کبکاب درجه یک به شما کمک می کند تا بهترین نوع خرما کبکاب را انتخاب کنید. خرما کبکاب به دما بسیار حساس است.

برای اینکه خرما کبکاب را به خوبی نگه دارید، باید آن را در دمای زیر صفر نگهداری کنید. چون زود می پوسد و حشرات زیادی جذب آن می شوند. خرمای کبکاب به شکل مرطوب تری استفاده می شود، بسیار لذیذ و طعم بی نظیری دارد. البته نوع نارس باید قبل از مصرف پخته و خشک شود. رنگ خرمای کبکاب رسیده و نارس بسیار متفاوت است. خرمای کبکاب معمولاً درشت بوده و بافت بسیار خاصی دارد. همچنین هسته آن با هسته سایر نخل ها بسیار متفاوت است.

تولید نخل کبکاب در کشور ما بسیار بالاست. اینکه بخش قابل توجهی از آن به کشورهای دیگر صادر شود و آنقدر محبوب شود که مرتباً از کشورهای خارجی بخواهیم این خرمای ارزشمند را که برای کشور بسیار ارزشمند است صادر کنند. ما مقدار زیادی خرما ارزان می فروشیم. تاریخ هایی که به شما پیشنهاد می کنیم درجه یک هستند. خرما به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم فروخته می شود. خرما کبکاب انرژی زیادی دارد و به شدت از ضعف بدنی جلوگیری می کند.

نخل را می توان روزانه استفاده کرد. مخصوصاً وقتی شکممان خالی است. این روش خوردن خرما از کمبود آهن در بدن جلوگیری می کند. همچنین اگر فردی کم خون باشد با خوردن خرما درمان می شود. خرما برای بدن به خصوص برای استخوان ها بسیار مفید است. زیرا حاوی مقدار زیادی کلسیم است. اگر علاقه مند به خرید خرما باکیفیت هستید و قصد خرید آن را دارید، می توانید با خیال راحت از ما خرید کنید و از سلامتی، مقوی و لذت درجه یک خود نهایت استفاده را ببرید.

بررسی کیفیت خرما مضافتی بم

بررسی کیفیت خرما مضافتی بم شهرستان سراوان که بیشترین سطح زیر کشت و تولید را دارد در بین شهرستان های این استان رتبه اول را دارد. در این تحقیق برخی از ویژگی های کمی و کیفی خرما مضافتی سراوان در منطقه سراوان و بم با هدف ارائه راهکارهایی برای بهبود بهره وری در واحد سطح و افزایش کمی و کیفی این محصول در سراوان مقایسه شد.

روش استفاده: ترکیبات شیمیایی موجود در خرما شامل کربوهیدرات ها، ترکیبات فنلی، عناصر فلزی و … در تعیین خواص تغذیه ای و درمانی و به تبع آن در تعیین کیفیت تجاری و بازاریابی این محصول بسیار حائز اهمیت است. در این تحقیق درصد رطوبت، قند کل، مواد معدنی، محتوای فنل کل و همچنین اثر آنتی اکسیدانی عصاره اتانولی به روش DPPH و FRAP به روش فولن سیوکالتو در ارقام نخل مضافتی شهرستان سراوان و بم بررسی شد.

نتایج نشان داد که میزان کل قند و مواد معدنی خرما رطب تازه بم بیشتر از سراوان و خواص فنلی و آنتی اکسیدانی کل در مضافتی سراوان بیشتر است. نتیجه‌گیری: شرایط اقلیمی و تنش‌های محیطی بر کیفیت نهایی محصول تأثیر می‌گذارد که این عوامل باعث کاهش بهره‌وری محصولات کشاورزی می‌شوند.

رقم سراوان مضافتی دارای درصد بالایی از متابولیت های ثانویه مانند ترکیبات فنلی بوده و دارای خواص درمانی و همچنین قابلیت کشت ارگانیک می باشد. احیای باغات تخریب شده و کشت بافت، کنترل آفات منطقه و …. استفاده از تکنیک های نوین کشاورزی باعث افزایش کیفیت و کمیت این محصول و انگیزه توسعه سیستم های کشاورزی پایدار در منطقه سراوان خواهد شد.

سفارش خرما مضافتی بم صادراتی

سفارش خرما مضافتی بم صادراتی خرمای بام مضافتی مقداری رطوبت دارد. باید از این دو در بدن زیاد باشد و نه اجداد ما، اما اینکه رطوبت در این تاریخ یک ویژگی را به این تاریخ اضافه کرده است، شاید یکی از مصرف کنندگان به این ویژگی متقاعد شده باشد مانند تغییر دسته در خرما مهم است خرما مضافتی جیرفت یکی از پرفروش ترین انواع خرما است که در فصول سال مرسوم است و بازار آن راکد نیست. مراجع زیادی در ایران در زمینه فروش عمده خرمای مفاضاتی فعالیت می کنند که بهترین خدمات و مزایای را به مشتریان شرکت های اینترنتی ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما